Matta rölakan Ingegerd Silow
2020-06-29
786281
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INGEGERD SILOW, matta, rölakan, monogramsignerad IS, ca 210 x 133 cm
Bruksslitage