Theo Tobiasse
2020-06-26
786102
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): Komposition, signerad och numrerad CXXIX/CL, färglitografi, bladstorlek ca 76x56 cm
Ingår i temaauktionen Bankflytten
Ej examinerad ur ram