Taklampa 1930-tal
2020-06-29
786054
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1930-tal, stomme i vitmetall, 12 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 112, diameter 65 cm
Slitage