Jan Stenvinkel färglitografi
2020-06-26
786024
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STENVINKEL JAN (1933-1989): skogsmotiv, färglitografi, signerad, numrerad 52/110, ca 55x78 cm
Ingår i temaauktionen Bankflytten
Ej examinerad ur ram, vågigt blad