Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
THORE LÖFBERG (född 1954), komposition, signerad Thore Löfberg, etsning, numrerad 63/90, ca 62x49 cm
Ingår i temaauktiomnen Bankflytten
Ej examinerad ur ram
786014
2020-06-26