Klubbat för:
1 400 SEK
1 200 SEK
THORE LÖFBERG (född 1954), komposition, signerad Thore Löfberg, etsning, numrerad 36/90, ca 62x49 cm
Ingår i temaauktiomnen Bankflytten
Ej examierad ur ram
786009
2020-06-26