Sängbord teak
2020-06-23
786006
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, teak, 1950/60-tal, utdragbar låda, samt tidningshylla, höjd 59, 37x55 cm
Bruksslitage, repor, märken