Anders Zorn
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): "Självporträtt i vargskinnspäls", etsning, signerad, daterad i plåten 1916, plåtstorlek ca 17,7 x 12 cm.
LITTERATUR: Asplund 270, Hjert & Hjert 164
Gulnat blad, ej examinerad ur ram
785997
2020-06-23