Taklampa
2020-06-23
785946
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKLAMPA, 1940-tal, 6 ljusarmar, patinerad metall, plisserade textilskärmar, höjd ca 30, diameter ca 63 cm
Bruksslitage, funktionen garanteras ej