OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
2020-06-23
785931
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, väderkvarn, signerad samt daterad E.G Rohmann 1918, olja på duk, ca 89x60 cm