Axel Fridell etsning Albert Bridge and Cadogan Pie
2020-06-23
785905
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL FRIDELL (1894-1935): "Albert Bridge and Cadogan Pier" etsning, monogramsignerad och daterad i trycket AF 1927 samt signatur med blyerts, ca 37x24 cm
Ej examinerad ur ram, gulnad