Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUNNAR WALLENTIN (1905-1997): Landskapsmotiv, signerad Gunnar Wallentin, olja på duk, ca 52 x 36 cm
Mindre krackeleringar
785878
2020-06-29
Gör en kostnadsfri värdering här