Klubbat för:
1 700 SEK
2 500 SEK
URNOR 2 st, BONBONJÄR, PENNSTÄLL, porslin, Dresden, Samson, 1800-/1900-tal, handmålad dekor av blommor, höjd 4,5-27 cm
En urna saknar möjligen lock, smärre slitage
785824
2020-06-25