Olja på duk oidentifierad konstnär
2020-06-30
785710
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets mitt): "St Martin de Tours", olja på duk, osignerad, 64x99 cm