Leksaker

Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker
Leksaker

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEKSAKER, ca 14 dlr, 1960-tal, bilar, motorcykel samt garage och bensinpumpar

Skador: Bruks och åldersrelaterat slitage och skador, funktion ej kontrollerad

785706

2020-06-30