Ljuskrona gustaviansk stil
2020-06-22
785672
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 63 exkl kedja, diameter 53 cm
Smärre slitage, SAV garanterar inte funktionen