Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KUPONGAUTOMAT, 1960-tal, grön- och brunlackerad plåt, höjd 63, längd 26 cm
PROVENIENS: Söderklassikern Café String
785667
2020-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här