Silver 4 delar 1800-tal
2020-07-05
785606
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BÄGARE, SKEDAR, 3 st., silver, 1800-tal, svenska stämplar, vikt ca 165 g
Åldersrelaterat slitage. Gravyr. Bägare med stötskador.