2 väggur

2 väggur
2 väggur
2 väggur
2 väggur

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR / STATIONSUR, 2 st, rund modell, målad metall, vit urtavla med siffror i svart, diameter 60 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Senare bemålning, slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar inte funktionen

785559

2020-07-11