Vendig motiv
2020-06-22
785549
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1900-tal), Venedig motiv, olja på duk 67x97 cm, signerad N. Padouani, -54