Ljuskrona
2020-06-23
785502
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, rokokostil, 1900-tal, för 12 glödlampor, höjd 63 cm exkl kedja, diameter 60 cm
Smärre slitage, fungerar vid inlämning, SAV garanterar inte funktion