Golvlampa
2020-06-23
785467
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1960/70-tal,1 ljuspunkt, lackerad metall samt koppar, höjd ca 130 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage