Vägglampetter
2020-06-23
785418
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPETTER, 1 par, rokokostil, 1900-tal, mässing, för två ljus vardera, höjd ca 45 cm
Bruksslitage, klippta, repor, ett ljus med spricka, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen