k
2020-06-21
785331
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Nybroviken, signerad V. Kliuchnikov,olja på duk, ca 47x36 cm, oramad