Oljemålning
2020-06-29
785323
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, giraff och fåglar, olja på duk, signerad, 88,5 x 70,5 cm.
Krackelyr.