Taklampa
2020-06-23
785297
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, med tre ljuspunkter, höjd ca 27 cm
Repor, anlupen, bruksslitage, ej funktionstestad