Bordslampa
2020-06-22
785277
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, Art deco,1920-tal, vitmetall, skärm i textilt material, höjd 60 cm
Slitage, funktionen garanteras ej