Peter Dahl litografi
2020-06-22
785196
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019) Motiv med omfamnande par, signerad samt numrerad 153/250, ca 53x36 cm