1491 - Mässingsgrytor 1800-tal
2020-08-23
785156
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
GRYTOR, 2 st, mässing, 3 ben, spetsiga hänklar, 1800-tal, höjd ca 22, Ø 32 cm
Bruksslitage