Klubbat för:
2 200 SEK
800 SEK
FÖREMÅL, 13 st, i olika metaller, olika föremål, modeller, stil, ålder och skick, bl a korgmönstrad plåtask, glassform i tenn, färskostformar i plåt
Varierande slitage, skador, korrosion
785076
2020-08-23