1480 - Oidentifierad konstnär (1900-tal
2020-08-23
785062
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), uppenbarelsescen, olja på duk, ca 117 x 90 cm
DUBBEKOLLA EV SIGNATUR