Vaser Kina 1800-tal
2020-06-23
785026
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASER, 2 st, Kina, 1800-tal, porslin, kalligrafi, höjder ca 22-23 cm
Mindre spricka, 2 naggar