1022 - SKÅP 1700-/1800-tal
Klubbat för:
13 000 SEK
6 000 SEK
SKÅP, senbarock, överdelen med vitrin i plåt, mässing och glas, nederdelen, senbarock, fanerad med valnöt, 1700-/1800-tal, ej ursprungligen sammanhörande delar, höjd ca 208, 75 x 49 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
784928
2020-08-22