Oidentifierad konstnär
2020-06-18
784851
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv med segelfartyg, 1700/1800-tal, senare signering, olja på duk, ca 50x75 cm
Ingår i temauktionen Selected
Enstaka färgbortfall, krackelyr