Andreas Wargenbrant bronsskulptur
2020-06-17
784784
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "My First Dollar", förgylld och grönpatinerad brons, skyltmärkt samt numrerad 3/50, 43x90,5 cm