Golvlampa mässing
2020-06-20
784733
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i mässing, vridbar arm, mässing, höjd ca 140 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen