Slava Kliuchnikov oljemålning
2020-06-17
784703
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Gråsparvar, signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 65x50 cm