Zenith Surf armbandsur

Zenith Surf armbandsur
Zenith Surf armbandsur
Zenith Surf armbandsur
Zenith Surf armbandsur
Zenith Surf armbandsur
Zenith Surf armbandsur
Zenith Surf armbandsur
Zenith Surf armbandsur
Zenith Surf armbandsur
Zenith Surf armbandsur

Klubbat för:

130 EUR

150 EUR

ZENITH, Surf, 34 x 34 mm, stål, manuell, plexiglas, metallänk ej ursprunglig, 1980-tal.

Smärre bruksslitage.

784568

2020-06-21