Klubbat för:
550 SEK
800 SEK
BERTIL VALLIEN, flaska / vas, Kosta Boda, Artist Collection, signerad, numrerad 89253, glas, höjd 31,5 cm
Enstaka repor på undersida
784443
2020-06-17