Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-06-19
784397
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, tidigt 1900-tal, våtmark i solnedgång, signerad, olja på duk, ca 39x64 cm