Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-06-18
784361
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, sannolikt Italien, avbildar Jesusbarnet och Johannesdöparen, olja på duk, största mått ca 52x43 cm
Ingår i temaauktionen "Selected"
LAgning, krackelyr, retuscher