Einar Jolin
2020-06-17
784347
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Man i ökenlandskap, signerad och daterad Einar Jolin -34, litografiskt blad, 44x33 cm