Flintlåspistol
2020-07-02
784341
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 EUR |
FLINTLÅSPISTOL, Georg Zoffel, Tyskland tidigt 1700-tal, slätborrning, rund, 13 mm kal. fat, pipan signerad "ZÖFFEL IN WIESENTHAL", längd 44 cm
Billnäs goes online
Små skador och renoveringar