Carl Thore taklampa
2020-07-02
784297
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 200 EUR |
CARL THORE, taklampa, "Granhaga", 1900-talets andra hälft, rödlackerad, diameter 40 cm, höjd ca 17 cm.
Billnäs goes online
Smärre slitage, ej funktionstestad.