Skedar i silver
2020-06-20
784206
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKEDAR i silver (12) 1800/1900-tal, längd ca 22, vikt 660 g
Bruks och åldersrelaterat slitage