Benno Arzt akrylmålning
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
BENNO ARZT (född 1941): "Blå Dam", signerad och daterad Benno Arzt 2001, akryl på duk, ca 120 x 200 cm
Kuntoraportti
784124
Päivämäärä:
2020-06-16