Blandteknik
2020-07-30
784101
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: komposition, blandteknik på pannå, a tergo signerad och daterad 012, ca 85x93 cm