Silver
2020-06-20
784076
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
PARTI SILVER, 56 dlr, mestadels bestick, olika modeller, Sverige samt Danmark, 1900-tal, total vikt ca 1140 g
bruksslitage