Blandteknik
2020-07-24
784067
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: komposition, blandteknik på pannå, a tergo signerad och daterad 011, ca 90x60 cm