Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): "Perspective Japonaise n:o 265, fakig", signerad Oscar Reutersvärd, akvarell och tusch på papper, bladmått ca 65x45 cm
784031
2020-06-16